Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

Kongres Sport Biznes Polska

Data wydarzenia:

15 marca, 2022

Miejsce wydarzenia:

Hotel Hilton

Grzybowska 63

Warszawa

Godzina wydarzenia:

09:00


Poznaj naszych mówców

Prelegenci / Goście

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska

PROGRAM

https://sbpolska.pl/kongres-sbp-marzec-2022/#program

REJESTRACJA

Wypełnij formularz

Szczegóły: sbpolska.pl

WSTĘP

Szczegóły: sbpolska.pl

15 marca 2022 roku w Warszawie odbył się III Kongresu Sport Biznes Polska. Partnerem bloku „Przyszłość zarządzania i finansowania sportu w samorządach” została Polska Agencja Antydopingowa.

Podczas panelu „Organizacja i partnerstwo wydarzeń sportowych – jakie realne korzyści osiągają samorządy z międzynarodowych, krajowych oraz lokalnych eventów?” dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej przedstawił główne założenia akcji „Biegam z czystą przyjemnością” w kontekście działań samorządowych i lokalnych społeczności.

Kongres SBP to wyjątkowa inicjatywa Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, podczas której w jednym miejscu spotyka się ponad 650 przedstawicieli branży, na co dzień reprezentujących organizacje sportowe, firmy sponsorujące polski sport, samorządy, obiekty sportowe, ale również media, agencje czy branżę rozrywkową. 

Głównym celem Kongresu jest dyskusja o wyzwaniach i zagrożeniach, jakie czekają polski sport i biznes w 2022 roku. Poruszone zostaną również kwestie strategicznych planów, inwestycji oraz koniecznych zmian związanych z rozwojem, integracją oraz edukacją środowiska.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia była Gala Sport Biznes Polska, podczas której poznaliśmy zwycięzców Nagród Sport Biznes Polska za 2021 rok. Jest nam niezwykle miło poinformować, że główną nagrodę w kategorii: „Sportowy Projekt Społeczny 2021 roku” otrzymał wspomniany projekt „Biegam z czystą przyjemnością”. To dla nas prawdziwy zaszczyt i uhonorowanie dotychczasowych działań.

Ten bieg to przede wszystkim zaangażowanie naszych Ambasadorów, ale także naszego partnera Fundacji Wychowanie przez Sport. Sukces pierwszej edycji powoduje, że zainteresowanie biegiem, na wielu płaszczyznach, wzrasta. Pojawiają się nowi Ambasadorzy, nowe samorządy, które chcą z nami współpracować. „Biegam z czystą przyjemnością” to przede wszystkim promocja wartości takich jak fair play, uczciwość w sporcie, szacunek do drugiego zawodnika. Dziękujemy też przy tej okazji naszym partnerom honorowym: Ministerstwu Sportu i Turystyki, Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu i Paraolimpijskiemu oraz Światowej Agencji Antydopingowej za obdarzenie nas pełnym zaufaniem – podkreślił Michał Rynkowski dyrektor POLADA.

Dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej odebrał statuetkę wraz z kierowniczką komunikacji POLADA Katarzyną Kopeć-Ziemczyk.

Część dochodu z wydarzenia zostanie przekazana na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Zachęcam również do włączenia się do zbiórki prowadzonej przez Stowarzyszenie SBP: https://pomagam.pl/sportbiznespolska

Więcej informacji o Kongresie i Gali dostępnych jest na stronie: https://bit.ly/3ClAqgT  

Galeria wydarzenia