Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne (API), czyli uruchomienie numeru telefonu: 695 367 464 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie zawodników, lekarzy oraz trenerów na informacje dotyczące wyłączeń dla celów terapeutycznych TUE, substancji zabronionych w sporcie, przebiegu kontroli antydopingowej oraz aspektów prawnych działalności Polskiej Agencji Antydopingowej.

API działa nieustannie od 23 października 2006 r. Nasi specjaliści są gotowi udzielać informacji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Wystarczy nacisnąć, umieszczony poniżej, czerwony przycisk a połączenie z urządzenia mobilnego nastąpi automatycznie.

Ze względu na to, iż niektóre pytania wymagają wnikliwej analizy na odpowiedź czasami trzeba poczekać nieco dłużej. W przypadkach bardziej skomplikowanych tematów zachęcamy do kontaktu e-mailowego na adres: api@antydoping.pl. To także alternatywa dla tych, którym nie uda się do nas dodzwonić.

Dzwoniąc na API można również zgłosić naruszenie przepisów antydopingowych. Do tego celu służy również specjalny formularz.

Zapewniamy całkowitą anonimowość.

ZGŁOŚ DOPING

GRAJ UCZCIWIE

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ANTYDOPINGOWE POGOTOWIE INFROMACYJNE

+48 695 367 464