Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

Konferencja międzynarodowa: „Współpraca narodowych organizacji antydopingowych ze służbami i prokuraturą – nowy rozdział w walce z dopingiem w sporcie”.

Data wydarzenia:

10 czerwca, 2021

Miejsce wydarzenia:

livewebinar.com

Godzina wydarzenia:

09:00


Poznaj naszych mówców

Prelegenci / Goście

Podczas konferencji zostaną poruszone istotne kwestie związane ze współpracą narodowych agencji antydopingowych ze służbami, kwestie prawne związane z działalnością antydopingową na podstawie ustawy o zwalczaniu dopingu w sporcie. Nie zabraknie interesujących tematów tj.: współczesne problemy kryminalizacji dopingu w sporcie, przestępczość farmaceutyczna czy śledztwa realizowane przez POLADA. Liczba prowadzonych śledztw i spraw nieanalitycznych stawia Polską Agencję Antydopingową wśród najprężniej działających agencji na świecie. 

Konferencja, którą organizujemy jest adresowana dla przedstawicieli służb, związków sportowych oraz naukowców zajmujących się zagadnieniami związanymi z dopingiem. Najwyższy poziom konferencji zapewnią prelegenci, wśród których nie zabraknie przedstawicieli EUROPOLU, WADA czy też Panelu Dyscyplinarnego. Według POLADA kluczem do skutecznej walki z dopingiem jest dobra współpraca organizacji i służb na poziomie krajowym i międzynarodowym. Przeprowadzenie tej konferencji ma nas do osiągnięcia tego celu zbliżyć – mówi dyrektor POLADA Michał Rynkowski.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o prelegentach:

ORGANIZATOR

Polska Agencja Antydopingowat

PROGRAM

Pobierz

REJESTRACJA

Wypełnij formularz

Za pośrednictwem livewebinar.com

WSTĘP

Bezpłatny

Galeria wydarzenia