Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

Europejski Tydzień Czystego Sportu na Kongresie Sport Biznes Polska

Podczas VII Kongresu Sport Biznes Polska, POLADA miała możliwość zaprezentować założenia projektów „Europejski Tydzień Czystego Sportu” oraz „Biegam z czystą przyjemnością”, a wszystko dzięki możliwości uczestnictwa w panelu dyskusyjnym o tytule „Popularyzacja wartości poprzez projekty sportowe – jak skutecznie rozwijać, edukować i pozytywnie wpływać na społeczności?”

Udział w debacie wzięli: Michał Rynkowski, dyrektor POLADA, Małgorzata Glinka – Mogentale, olimpijka i dwukrotna Mistrzyni Europy w siatkówce, Magdalena Szozda, Brands Partnership & KINDER Joy of moving Manager at Ferrero Polska, Michał Kanarkiewicz, konsultant biznesowy, mistrz szachowy, Sylwester Trześniewski, prezes Stowarzyszenia Nadzieja na Mundial. Debatę prowadziła Katarzyna Kopeć-Ziemczyk, rzeczniczka prasowa POLADA.

Kongres Sport Biznes Polska to największe i jedno z najważniejszych wydarzeń sportowo – biznesowych w Polsce. Udział w wydarzeniu bierze kilkuset przedstawicieli branży. – To zdecydowanie to miejsce, gdzie warto pokazywać i prezentować swoje projekty, ale także dzielić się doświadczeniem. Dlatego też postanowiliśmy w tym roku wykorzystać szansę i porozmawiać o wartościach i naszych wartościowych projektach, którymi w tym roku, w szczególności są: Biegam z czystą przyjemnością oraz Europejski Tydzień Czystego Sportu – mówi Kopeć-Ziemczyk.

Podczas wydarzenia pojawiła się liczba grupa przedstawicieli Polskiej Agencji Antydopingowej.

Europejski Tydzień Czystego Sportu rozpoczyna się 13 kwietnia i trwa do 20 kwietnia 2024 roku.