Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

„Biegam z czystą przyjemnością” nominowane do nagród PR Wings

Informujemy, że projekt „Biegam z czystą przyjemnością” został nominowany w dwóch kategoriach do nagrody PR Wings. Są to: Nagroda Specjalna SAPR (Stowarzyszenie Agencji Public Relations) oraz Zmiana Biznesowa – Komunikacyjny Game Changer.

Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi 16 września podczas Gali PR Wings, która odbędzie się w Rzeszowie w ramach Kongresu Profesjonalistów PR.

Niezależnie od tego, co wydarzy się w Rzeszowie uważamy, że dostrzeżenie naszej inicjatywy w środowisku PR jest dużym sukcesem i dowodem na to, co podskórnie wszyscy z nas czuli, że jest to impreza z potencjałem. Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i udział w tworzenie projektu – powiedział Michał Rynkowski dyrektor POLADA.

„Biegam z czystą przyjemnością” to edukacja o zasadach fair play, o uczciwej rywalizacji i niezgodzie na oszustwo. To przede wszystkim chęć podniesienia świadomości sportowców amatorów na temat szkodliwości dopingu i niesprawdzonych suplementów diety. Ale to również pomaganie. Zebrane środki z opłat startowych zostaną przekazane na cel charytatywny. W akcję zaangażowały się gwiazdy polskiego sportu: Agnieszka Kobus-Zawojska, Oktawia Nowacka, Monika Pyrek, Marcin Lewandowski, Angelika Cichocka, Luiza Złotkowska, Ewa Pajor, Arkadiusz Malarz, Tomasz Majewski, Wojciech Makowski, Maciej Zawojski oraz dziennikarz Michał Pol.

Pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Polska Agencja Antydopingowa. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Wychowanie przez Sport. Akcja odbywa się w ramach Światowego Dnia Czystego Sportu „Play True Day” pod patronatem Światowej Agencji Antydopingowej.

Więcej o naszej akcji na stronie Biegam z czystą przyjemnością.