Dla uczciwej rywalizacji

Antydopingowe Pogotowie Informacyjne Kontakt

„Biegam z czystą przyjemnością” nagrodzone!

Polska Agencja Antydopingowa za projekt „Biegam z czystą przyjemnością” otrzymała nagrodę główną PR Wings w kategorii: Zmiana biznesowa, komunikacyjny game changer oraz wyróżnienie w kategorii: Nagroda Specjalna SAPR. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

Wyniki ogłoszono na uroczystej Gali PR Wings, którą zorganizowano podczas trwającego w Rzeszowie Kongresu Profesjonalistów PR. W imieniu POLADA statuetkę oraz wyróżnienie odebrali dyrektor Michał Rynkowski oraz kierująca komunikacją Agencji Katarzyna Kopeć-Ziemczyk.

Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie. Ta nagroda pokazuje nam, że warto walczyć o czysty sport – bo taka też jest idea naszego biegu. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej akcji. Kolejną edycję organizujemy w kwietniu przyszłego roku. Także to nie jest koniec, to jest dopiero początek naszych działań, a ta statuetka jeszcze bardziej nas zmotywowała. Dziękuję wszystkim współpracownikom Agencji oraz naszemu partnerowi Fundacji Wychowanie przez Sport  – powiedział na gali Michał Rynkowski.

Projekt, z komunikacyjnego punktu widzenia, miał przede wszystkim pokazać inne oblicze Agencji. Do tej pory POLADA znana była głównie w sporcie zawodowym. Chcieliśmy to zmienić. Dlatego, kiedy usłyszałam o możliwości zrealizowania projektu dla sportowców amatorów nie wahałam się nawet sekundy. Wiedziałam od początku, że warto robić dobre rzeczy i warto je robić dobrze. Nam się to udało! Bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy – dodała Katarzyna Kopeć-Ziemczyk.

„Biegam z czystą przyjemnością” to edukacja o zasadach fair play, o uczciwej rywalizacji i niezgodzie na oszustwo. To przede wszystkim chęć podniesienia świadomości sportowców amatorów na temat szkodliwości dopingu i niesprawdzonych suplementów diety. Ale to również pomaganie. Zebrane środki z opłat startowych są przekazywane na cel charytatywny. W pierwszej edycji biegu trafiły one do siedmiu młodych sportowców po kontuzji. W akcję zaangażowały się gwiazdy polskiego sportu: Agnieszka Kobus-Zawojska, Oktawia Nowacka, Monika Pyrek, Marcin Lewandowski, Angelika Cichocka, Luiza Złotkowska, Ewa Pajor, Arkadiusz Malarz, Tomasz Majewski, Wojciech Makowski, Maciej Zawojski oraz dziennikarz Michał Pol.

Nagroda PR Wings dodała skrzydeł wszystkim zaangażowanym w projekt.Pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Polska Agencja Antydopingowa. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Wychowanie przez Sport. Akcja odbywa się w ramach Światowego Dnia Czystego Sportu „Play True Day” pod patronatem Światowej Agencji Antydopingowej.

Więcej o konkursie na stronie PR WINGS. Szczegółowe wyniki konkursu: Znamy zwycięzców pierwszej edycji PR Wings – aktualności | Stowarzyszenie Agencji Public Relations (sapr.com.pl)